Kontakta oss

Foto: Olof Holdar

Kontakt

Rektor
Petra Ek
08-606 87 31
petra.ek@haninge.se

Biträdande rektor åk 4-6, Lärstudio
Michelle Näslund
08-606 52 40
michelle.naslund@haninge.se

Biträdande rektor f-3
Michelle Näslund
08-606 52 40
michelle.naslund@haninge.se

Ansvarig ledare för fritidshemmet 
Suzan Kücükyavuz
08-606 76 02
suzan.kucukyavuz@haninge.se

Skolkanslist
Natasa Milovanovic
08-606 72 39
natasa.milovanovic@haninge.se

Intendent
Armin Fazlic

IT-samordnare
Yasin Kücükyavuz
08-606 87 38
yasin.kucukyavuz@haninge.se

Vaktmästare
Anders Alakoski
08-606 71 08
anders.alakoski@haninge.se

Skolsköterska f-3, Lärstudio
Kirsi Forsberg
08-606 88 88
kirsi.forsberg@haninge.se

Skolsköterska åk 4-6
Elisabeth Piernik
08-606 88 90
elisabeth.piernik@haninge.se

Kurator
Marie Sandqvist
08-606 88 98
marie.sandqvist@haninge.se

Kökschef
Johan Beer
08-606 88 87
johan.beer@haninge.se

Kontakt för den här sidan: vikingaskolan@haninge.se

Senast uppdaterad: 19 september 2018