Kontakta oss

Foto: Olof Holdar Foto: Olof Holdar

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på skolan.

Kontakt

Skolassistent/Skolexpedition 
Suzan Kücükyavuz
08-606 76 02
suzan.kucukyavuz@haninge.se

Rektor
Petra Ek
08-606 87 31
petra.ek@haninge.se

Biträdande rektor Åk f-3/Fritidshem 
Anna Moreau
08-606 72 39
anna.moreau@haninge.se

Biträdande rektor Åk4-6/Lärstudio
Marielle Almgren
08-606 88 97
marielle.almgren@haninge.se

Intendent
Yasin Kücükyavuz
08-606 87 38
yasin.kucukyavuz@haninge.se

Vaktmästare
Anders Alakoski
08-606 71 08
anders.alakoski@haninge.se

Skolsköterska 
Camilla Andersson
08-606 88 88
camilla.andersson@haninge.

Kurator
Marie Sandqvist
08-606 88 98
marie.sandqvist@haninge.se

Socialpedagog
Peiman Rostami
08-606 50 69
peiman.rostami@haninge.se

Mentorer lågstadiet

FA Tina Lindblom Larsson
tina.larsson@haninge.se

FB Mirella Isic
mirela.isic@haninge.se

FC Ulrika Lindblad
ulrika.lindblad@haninge.se

 

1A Zeynep Ceken
zeynep.ceken@haninge.se

1B My Hagberg Gowid
my.gowid@haninge.se

1C Emelie Falk
emelie.falk@haninge.se

 

2A Malin Korp
malin.olsson@haninge.se

2B Sandra Kafedzic
sandra.kafedzic@haninge.se

2C Melanie Kastberg
melanie.kastberg@haninge.se

 

3A Tutku Demirkiran Özkapi
tutku.demirkiran@haninge.se

3B Rahime Parlak
rahime.parlak@haninge.se

3C Narcisa Suljic
narcisa.ganic@haninge.se

3D Sara Sjöström
sara.sjostrom@haninge.se

 

Mentorer mellanstadiet

4A Janet Onojeide
janet.onojeide@haninge.se

4B Nadja Villarreal
nadja.villarreal@haninge.se

4C Carolina Andersson
carolina.b.andersson@haninge.se

Mikael Kindberg
mikael.kindberg@haninge.se

 

5A Fatma Ceken
fatma.ceken@haninge.se

5B Joel Dawit
joel.dawit@haninge.se

5C Daniel Asplund
daniel.asplund@haninge.se

Ola Granat
ola.granat@haninge.se

 

6A Rana Rechdan
rana.rechdan@haninge.se

6B Maria Ferrer
maria.ferrer@haninge.se

6C Katarina Cerrato
katarina.cerrato@haninge.se

Cinna Alenius
cinna.alenius@haninge.se

 

Lärstudio

Marika Nilsson
marika.nilsson@haninge.se

Nikoleta af Schmidt
nikoleta.afschmidt@haninge.se

Flexgrupp

Susanne Brunow susanne.nygrenbrunow@haninge.se

 

Praktiskt estetiska ämnen

Idrott

Mikael Kindberg
mikael.kindberg@haninge.se
Ola Granat
ola.granat@haninge.se

Slöjd/bild

Biljana Lukic
biljana.lukic@haninge.se
Peter Strömbäck
peter.stromback@haninge.se

Musik

Mikael Ingegård
mikael.ingegard@haninge.se

Spec/SVA

Karin Halvarsson (spec)
karin.halvarsson@haninge.se

Katariina Lind (spec)
katariina.lind@haninge.se

Tonje Hansson (spec)
tonje.hanssonaskling@haninge.se

Jessica Mellgren (SVA)
jessica.mellgren@haninge.se

Cinna Alenius (SVA)
cinna.alenius@haninge.se

 

 

 

 

 

Senast uppdaterad: 5 januari 2023